O nás

Rodinná firma DART s.r.o. byla založena již v srpnu roku 1992 a jde o jednu z nejdéle fungujících veletržních agentur v ČR. Za více než čtvrt století existence získala nejen řadu zkušeností v oblasti veletrhů a výstav, ale i dobré reference. Činnost se profilovala do dvou hlavních směrů:
– pořádání veletrhů a výstav v České republice,
– realizace expozic na veletrzích a výstavách v zahraničí

Hlavním projektem v České republice je veletrh Model Hobby, jehož první ročník se konal na přelomu října a listopadu 1992. Mezi další projekty patří v novodobé historii veletrh Tvořivý svět (od roku 2012), výstava Svět orchidejí (od roku 2008), event Print In 3D (od roku 2014) a výstava Art Salon (od roku 2016).

Hlavními realizacemi v zahraničí byly oficiální expozice České republiky na veletrzích CMT Stuttgart, Reisen Hamburg, Freizeit Norimberk, Toursalon Poznaň, MITT Moskva, 50+ Beurs Utrecht a Motivation Show Chicago. Dále realizace pro soukromou klientelu na veletrzích Spielwarenmesse Norimberk, Mondial Maquette Paříž, nebo IMC La Ferté.

DART podporuje sponzorsky letecké, lodní a automobilové modelářství jako alternativu trávení volného času. Je také vydavatelem modelářského měsíčníku Model Hobby magazín, a to již od roku 1996.